Izolacje natryskowe i ocieplania w dolnośląskim

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów na terenie województwa dolnośląskiego.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Inwestor prywatny: izolacja dolnośląskie

„Dziękuję za współpracę. Do pracy ekipy nie mam zastrzeżeń. Wszystko poszło sprawnie”.

Zadowolony klient: izolacja dachu dolnośląskie

„Dziękujemy za miłą i profesjonalną realizację izolacji dachu. Takich wykonawców można sobie życzyć na przyszłość, na pewno będziemy Was polecać”

Zadowolony inwestor: izolacja domu dolnośląskie

„Realizacja izolacji domu przebiegla dobrze, Panowie spokojni i mili, Pan Adam profesjonalnie realizowal projekt”.

Inwestor: izolacja poddasza w Oławie

„Obsługa, wykonanie i osoby wzorowe. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do izolacji poddasza. Firma godna polecenia”.

Inwestor: izolacja natryskowa Wrocław

„Realizacja została wykonana zgodnie z umową. Izolacja natryskowa została wykonana zgodnie z dokumentacją i sztuką budowlaną. (…) Rekomendowana firma wykonuje roboty stosując najnowocześniejsze technologie i sprzęt co znacznie podnosi standard wykonywanej usługi (…)”

Opinia klienta: izolacja pianką dolnośląskie

„Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi chłopaki wykonali izolację szybko i profesjonalnie, na pewno będę polecał waszą firmę.”

Zadowolony klient: izolacja natryskowa Radków

,,Ekipa dotarła na czas. Wykonanie izolacji natryskowej bez zarzutów. Zadowolony jestem i moja rodzina. Polecam innym!”.

Zadowolony inwestor: izolacja budynku Świdnica

„Według mojej oceny ekipa wykonała to co zostało uzgodnione. Praca została wykonana w założonym czasie. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

Pozdrawiam”.

Opinia klienta: izolacja natryskowa Wrocław

„Fachowcy przybyli na czas. Najpierw skonsultowali ze mną ważne sprawy a potem zaraz wzieli sie do pracy. Na efekty dlugo nie czekalem. Pelne zadowolenie:) „.

Opinia klienta: izolacja pianką dolnośląskie

„Domoterm to profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Bardzo dobry kontakt na etapie zapoznania z technologią. Ekspresowy termin spotkania na budowie z omówieniem szczegółów realizacji. Profesjonalnie, jasno i czytelnie przygotowana oferta. Sprawne umówienie terminu realizacji. Bardzo sympatyczna ekipa realizująca ocieplenie, która pomimo ekstremalnych warunków pogodowych z uśmiechem na ustach realizuje prace. Oprócz czysto realizacyjnych aspektów znalazł się czas aby zaspokoić moją ciekawość, co do stosowanego sprzętu i różnych aspektów technicznych. Po zakończeniu prac wszystko posprzątane. Kilka ekip z branży budowlanej było mi dane poznać, ale z takim profesjonalizmem spotkałem się pierwszy raz. Nie pozostaje nic innego, jak gorąco polecić Domoterm do realizacji ocieplenia”.

Opinia inwestora: izolacja dolnośląskie

„Także i ja dziękuję. Państwa fachowcy są dobrze przygotowani do wykonywania tego typu usługi. Wszystko rozpoczęło się punktualnie i zakończyło jeszcze przed planowym czasem zakończenia. Wyśmienita współpraca z ekipą dekarzy. Praca wykonana na najwyższym poziomie, czego się spodziewałam.”

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności