Izolacje natryskowe w śląskimocieplanie poddasza ocieplanie dachu ocieplanie podłogi izolacje natryskowe opolskie

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Zadowolony klient: izolacja natryskowa śląskie

Dziekuje bardzo za wspòłprace. Jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa profesjonalizmu, jakości, poziomu obsługi klienta, jaką reprezentuja wszyscy pracownicy, począwszy od pierwszego spotkania na targach budowlanych, poprzez opiekę doradcy klienta(tzw.” Handlowca”), obsluge biurową, aż po działania Panòw kładących pianę.
Osobiście od wielu lat pracuję z klientem, uczestniczyłam w wielu szkoleniach i seminariach dotyczących sprzedaży i standardow postepowania w pracy z klientem i niezwykle cenię sobie wysokie kompetencje, zrozumienie potrzeb i zaangażowanie doradcy.
Gratuluję!

Klient: ocieplanie pianką śląskie

„Po doświadczeniach z firmami podczas budowy domu mogę śmiało powiedzieć ze była to sama przyjemność z Wami współpracować. Gratuluje Wam:

– punktualności (mimo odległości),
– informacji oraz powiadamiania klienta na kazdym kroku inwestycji,
– nawet taki szczegół jak dodanie koperty i znaczka dla podpisanej umowy mile mnie zaskoczył,
– obecności kierownika inwestycji podczas natrysku,
– pracownicy również mili i pomocni. (…) „

Prywatny inwestor: izolacja natryskowa śląskie

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Całość inwestycji przebiegła bardzo sprawnie i w sympatycznej atmosferze. Natomiast efekt samej izolacji natryskowej przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, jeśli chodzi o właściwości termoizolacyjne produktu, wreszcie poddasze stało się naprawdę użytkowe. Dlatego też polecamy Państwa produkt każdemu kto zastanawia się nad podobną inwestycją i myślę, że sami również będziemy się z Państwem w przyszłości kontaktować.”

Zadowolony klient: izolacja natryskowa poddasza śląskie

,,Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi, czyli izolacji natryskowej poddasza. Panowie z ekipy mili i konkretni. Dziękuję i pozdrawiam”.

Opinia klienta: ocieplenie pianką pur domu śląskie

„Prace wykonane fachowo i profesjonalnie. bardzo dziękuję i będę polecał Państwa firmę.”

Inwestorzy: ocieplenie pianką pur śląskie

„Z realizacji zamówienia na każdym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się że zdecydowaliśmy się na Państwa Firmę. Praca została wykonana zgodnie z umową, terminowo oraz wielką dbałością o szczegóły, a sam natrysk pianki pur położony profesjonalnie i ładnie mimo trudnych dla osoby wykonującej warunków (wysoka temperatura, skosy, niewielka przestrzeń do poruszania się). Panowie pozostawili po pracy porządek. Wszystkie nasze życzenia czy prośby zostały spełnione. Kontakt i współpraca od pierwszej rozmowy telefonicznej po samą realizację sympatyczny, rzeczowy, a przede wszystkim rzetelny i uczciwy. Uważamy, że stosunek jakości do ceny wypadł dla nas bardzo korzystnie. Z przyjemnością będziemy Państwa polecać. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego:).”

Zadowolony klient: ocieplenie domu śląskie

„W Niepruszewie mamy w domku 24-27C pianka izoluje rewelacyjnie”.

Pozytywna opinia klienta: izolacja pianką PUR śląskie

„Usługa wykonana sprawnie i solidnie. Dziękuję i pozdrawiam”.

Zadowolony klient: izolacja śląskie

Ze swojej strony takze dziekuje za wykonana izolacje. Po rozmowie z osoba, ktora reprezentowala mnie na budowie moge wyrazic opinie jak najbardziej pozytywna. Pan Kazimierz powiedzial mi ze nie mozna miec zadnych zastrzezen do ekipy wykonujacej natrysk, oraz do sposobu jej wykonania. Nalezy podkreslic tutaj Panstwa profesjonalizm na kazdym z etapów od poczatku do konca realizacji. Bardzo duzo w podjeciu decyzji o izolacji pianka pomogla wizyta Pana Grzegorza na budowie, ktory udzielil szczegolowo informacji na temat izolacji, sposobu wykonania, sposobu przygotowania powierzchni do izolacji. W czasie natrysku pianki bardzo dobry kontakt z ekipa, bardzo dobre zabezpieczenie miejsca wykonywania prac (okna ) i efekt koncowy, czyli pozostawienie budowy w stanie pierwotnym, budowa czysta co niestety u wielu ekip pozostawia wiele do zyczenia.

Zadowolony klient: ocieplenie pianką PUR śląskie

,,To ja dziękuję za sprawne wykonanie ocieplenia. W trakcie budowy ma się do czynienia z różnymi wykonawcami i fachowcami. Ja tej podstawie mogę bez „kadzenia” powiedzieć, że Państwa firma działa naprawdę w profesjonalny sposób. Trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia zarówno do części związanej ze złożeniem zamówienia i zawarciem umowy jak i do samej realizacji prac. Panowie przyjechali na miejsce kilkanaście minut przed umówionym czasem, najczęściej jest tak, że umówiona na konkretną godzinę ekipa zjawia się z mniejszym lub większym poślizgiem. Wszystkie czynności przebiegały sprawnie i zgodnie z ustaleniami, przed aplikacją piany zabezpieczono okna i podłogi. Panowie chętnie udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania (pewnie są przyzwyczajeni do tego, że klient patrzy na pęczniejącą pianę z wyrazem podziwu na twarzy). Izolacja została położona równo. Na prośbę ekipy, każde pomieszczenie zostało przez nas jeszcze raz obejrzane, a ewentualne ubytki wypełnione. Na koniec Panowie posprzątali i pozamiatali zbędne fragmenty piany (co w zasadzie robią wszyscy), ale oni, o dziwo zabrali śmieci ze sobą. Reasumując, można polecać firmę Domoterm”.

Inwestor prywatny: izolacja dachu śląskie

”Jeśli chodzi o ekipę to same pochwały się należą bo pomimo widocznego zmęczenia wykonali pracę bardzo solidnie i w bardzo dobrej atmosferze. Pan Adam jest bardzo sympatycznym człowiekiem jak zresztą reszta Waszej firmy. Współpraca była przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.”

Zadowolony inwestor: izolacja natryskowa pianką śląskie

„(…) jestem w trakcie drugiego sezonu zimowego i już mogę potwierdzić niższe zużycie energii z czego jestem niezmiernie zadowolony”

Inwestor: Izolacja domu śląskie

Świerklany: „Weryfikując firmy wykonawcze oraz poszczególne materiały izolacyjne zdecydowaliśmy się na firmę Domoterm z wielu powodów (…)”

Inwestor prywatny: izolacja pianką PUR Gliwice

Rybnik: „Przed izolacją, w celu utrzymania w miarę wysokiej temperatury na hali, temperatura czynnika grzewczego była utrzymywana na poziomie minimum 70°C, po wykonaniu izolacji utrzymujemy stałą temperaturę na hali 20-21°C przy temperaturze czynnika grzewczego na poziomie 48°C”.

Inwestor: termomodernizacja śląskie

Jaworzno: „Z przyjemnością polecam firmę Domoterm jako profesjonalnego wykonawcę prac termomodernizacyjnych oraz instalacji termicznych i akustycznych.”

Inwestor: izolacja natryskowa budynku śląskie

Rybarzowice: „(…) Szczególne kwalifikacje, zdyscyplinowanie i solidność pracowników oraz wysokie kompetencje, umiejętności i dyspozycyjność kierownictwa w pełni zapewniały kontrolę i nadzór nad prowadzonymi pracami izolacyjnymi”

Zadowolony inwestor: termoizolacja budynku śląskie

Gliwice: Biuro obsługi Nieruchomości z Gliwic: „Zlecenie wykonano prawidłowo z zachowaniem wysokiej jakości pracy z dotrzymaniem warunków dotyczących grubości warstwy natryskiwanej oraz z uwzględnieniem przepisów bhp (…)”

Zadowolony klient: izolacja domu śląskie

Radlin: ” Witam, od początku do końca wszystko perfekt.”

Zadowolony klient: ocieplenie domu śląskie

Pietrzykowice:  „O ekipie: profesjonalnie, sprawnie, bez problemów. Dziękuję!”

Zadowolony klient: izolacja natryskowa śląskie

„Na temat izolacji łatwiej będzie mi się wypowiedzieć po wprowadzeniu się do domu lub sprawdzeniu budynku kamerą termowizyjną. W tej chwili mogę napisać, że podoba mi się estetyka wykonania natrysku i czyste ściany wokół. Nie mam żadnych zastrzeżeń do ekipy wykonawczej – wszystko poszło szybko i sprawnie”.

Inwestor prywatny: izolacje śląskie

„(…) Samodzielność w realizacji działań pracowników oraz ich wiedza i umiejętności potwierdzają działanie firmy na najwyższym poziomie. Izolacja została wykonana zgodnie z umową (…)”.

Inwestorzy: ocieplenie budynku usługowego Gliwice

„Zlecenie wykonano prawidłowo z zachowaniem wysokiej jakości pracy z dotrzymaniem warunków dotyczących grubości warstwy natryskiwanej oraz z uwzględnieniem przepisów bhp (…)”.

Opinia klienta: izolacja pianką Będzin

„Moja opinia nt. izolacji pianką zawierać może tylko słowa uznania i parę przymiotów takich jak:

-punktualność
-wysoka kultura osobista
-czystość
-terminowość”.

Inwestor: izolacja budynku śląskie

„Weryfikując firmy wykonawcze oraz poszczególne materiały izolacyjne zdecydowaliśmy się na firmę Domoterm z wielu powodów (…)”.

Zadowolony inwestor: izolacja budynku Rybnik

„Przed izolacją, w celu utrzymania w miarę wysokiej temperatury na hali, temperatura czynnika grzewczego była utrzymywana na poziomie minimum 70°C, po wykonaniu izolacji utrzymujemy stałą temperaturę na hali 20-21°C przy temperaturze czynnika grzewczego na poziomie 48°C.”

Inwestor prywatny: izolacja pianką śląskie

„Z przyjemnością polecam firmę Domoterm jako profesjonalnego wykonawcę prac termomodernizacyjnych oraz instalacji termicznych i akustycznych”.

Opinia inwestorów: izolacja budynku Wodzisław Śląski

„Z realizacji zamówienia na każdym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się że zdecydowaliśmy się na Państwa Firmę. Praca została wykonana zgodnie z umową, terminowo oraz wielką dbałością o szczegóły, a sam natrysk położony profesjonalnie i ładnie mimo trudnych dla osoby wykonującej warunków (wysoka temperatura, skosy, niewielka przestrzeń do poruszania się). Panowie pozostawili po pracy porządek. Wszystkie nasze życzenia czy prośby zostały spełnione. Kontakt i współpraca od pierwszej rozmowy telefonicznej po samą realizację sympatyczny, rzeczowy, a przede wszystkim rzetelny i uczciwy. Uważamy, że stosunek jakości do ceny wypadł dla nas bardzo korzystnie. Z przyjemnością będziemy Państwa polecać. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego:)”.

Zadowolony klient: izolacja śląskie

„Ocieplenie pianą przez firmę DOMOTERM przebiegło szybko i sprawnie. Około 230 m2 dachu ocieplili w ciągu ok. 7 godzin.

Pianę nałożyli Panowie dokładnie z uwzględnieniem wszelkich zakamarków dachu.

Jestem zadowolony z wykonania usługi i polecam firmę również z uwagi

na udokumentowanie oferty opisem porównawczym w stosunku do innych funkcjonujących na rynku.

Polecam sprawność i kulturę zespołu realizującego roboty”.

Zadowolony klient: izolacja domu śląskie

„Dziękuję za terminową i sprawną realizację,

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie ale uważam z pkt widzenia oględzin

wizualnych ,że praca wykonana jest profesjonalnie ,również pracownicy są wg mojej opinii

kompetentni i na wszystkie postawione im pytania otrzymałem rzeczowe odpowiedzi”.

Opinia klienta: izolacja domu Tarnowskie Góry

„Pani Katarzyno…. wasza firma jest godna polecenia i będę to czynił 😉 Jesteście profesjonalistami począwszy od telefonu do Pani skończywszy na ‚ekipie natryskowej’. Jestem zadowolony ;)”.

Opinia klienta: izolacja dachu śląskie

„Izolacje dachu wykonane fachowo i profesjonalnie.

bardzo dziękuję i będę polecał Państwa firmę”.

Zadowolony klient: izolacja domu śląskie

„Szybko, sprawnie, dokładnie i czysto. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi. Dziękuję”.

Inwestor: izolacja budynku Gliwice

„Po doświadczeniach z firmami podczas budowy domu mogę śmiało powiedzieć ze była to sama przyjemność z Wami współpracować. Gratuluje Wam:

– punktualności (mimo odległości),
– informacji oraz powiadamiania klienta na kazdym kroku inwestycji,
– nawet taki szczegół jak dodanie koperty i znaczka dla podpisanej umowy mile mnie zaskoczył,
– obecności kierownika inwestycji podczas natrysku,
– pracownicy również mili i pomocni. (…) „.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności