Izolacje natryskowe pianką poliuretanową

Nieważne, czy budujesz dom od podstaw, czy jedynie przeprowadzasz renowację już istniejącego, bez wątpienia kluczową rolę odgrywa przy tym kwestia jego termoizolacji. I właśnie na skutek swoich właściwości materiałowych ocieplanie pianką kanadyjskiego producenta ICYNENE jest idealną receptą. Dzięki właściwemu wyborowi znacznie wzrasta komfort życia mieszkańców ocieplonego domu.

Izolacje natryskowe od fundamentu do poddasza

Zaizolujesz budynek od fundamentów przez poddasze, a na dachu kończąc. Za sprawą właściwie dobranej pianki izolującej ciepłe powietrze utrzyma się w domu. I nie będziesz musiał przeznaczać dodatkowych kosztów oraz czasu, by go w zadowalającym stopniu dogrzać. Działa to w obydwie strony, gdyż powietrze z zewnątrz, czy to zbyt chłodne, czy nadmiernie gorące, w żadnym stopniu nie wpływa na temperaturę odpowiednio nagrzanych pomieszczeń.

Zalety izolacji natryskowej pianką PUR

Do 40% ciepła budynek traci, gdy przenika do niego powietrze. Napływa ono przez szczeliny, dziury większe czy mniejsze (nieraz niemal niedostrzegalne gołym okiem), przez co więcej energii trzeba zużyć, by utrzymać w domu komfortowe warunki do życia. By temu zaradzić warto wybrać izolację natryskową pianką PUR. Taka metoda termoizolacji przewyższa inne standardowe (jak choćby wełnę izolacyjną) w skuteczności działania. Jeśli się ją tylko odpowiednio położy, spełnia bez zarzutu swe funkcje przez długie lata.

Ocieplenie natryskowe tylko z ICYNENE

Producent pianki pur ICYNENE ugruntowuje swoją pozycję na rynku od ponad trzydziestu lat. Wraz z rozpoczęciem działalności z roku na rok doskonali swoje wyroby. Nie bez powodu więc używana przez nas pianka H2Foam jest najczęściej wybieraną spośród otwartokomórkowych w USA (niemal 40% budynków w 2013 roku).

ocieplenie poddasza
ocieplenie poddasza
ocieplanie poddasza ocieplanie dachu ocieplanie podłogi izolacje natryskowe

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Realizacje Izolacje natryskowe
Masz pytanie? Fachowa obsługa, darmowa wycena. Skontaktuj się z nami
tel.: 660 010 077


Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności