DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ!

Realizując coraz wyższe wymagania inwestorów oraz szukając nowego kierunku w działalności firmy w 2009r., postanowiliśmy wdrożyć w życie nowy projekt. Po szczegółowej analizie przemysłu budowlanego, podjęliśmy temat ocieplania budynków pianką poliuretanową jako najlepszego materiału izolacyjnego.

W pierwszych latach zdobywaliśmy doświadczenie wykonując izolację na piankach różnych producentów: zarówno polskich, takich jak Polychem Systems czy Purinova, jak i zagranicznych: Demilec, BASF i BAYER.

Szukając najlepszego materiału izolacyjnego, postanowiliśmy nawiązać ścisłą współpracę z kanadyjskim producentem pianki ICYNENE Inc. – sprawdzonego już od ponad 30 lat. Ich produkty uznawane są za najlepsze pod względem jakości a używana przez nas pianka H2Foam jest najczęściej wybieraną pianką otwartokomórkową w USA (niemal 40% budynków w 2013r.).W ciągu kilku lat ICYNENE Inc. rozwinął się także w całej Europie, mając oddziały niemal we wszystkich krajach UE oraz Europy Wschodniej.

W 2010 otrzymaliśmy status Autoryzowanego Wykonawcy ICYNENE, a od 2011 jesteśmy członkiem Grupy Wykonawców pod szyldem SkutecznaIZOLACJA. Jesteśmy dumni z wyników naszej współpracy, będąc wiodącym wykonawcą izolacji natryskowych pianką w Polsce. Mamy za sobą ogromne doświadczenie, organizujemy oraz bierzemy udziały w wielu szkoleniach i konferencjach. Możemy pochwalić się ogromną liczbą zawsze udanych realizacji, potwierdzonych licznymi referencjami dostępnymi na naszej stronie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności