Izolacje natryskowe i ocieplania w dolnośląskim

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów na terenie województwa dolnośląskiego.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Opinia inwestora: ocieplenie pianką dachu dolnośląskie

„Ja również b. dziękuję. Ocieplenie pianką dachu przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Państwa pracownicy są dobrze przygotowani do wykonywania tego typu usługi. Wszystko rozpoczęło się punktualnie i zakończyło jeszcze przed czasem. Dobra współpraca z ekipą dekarzy. Wszystko na wysokim poziomie, tak jak tego oczekiwałem.”

Inwestor: ocieplenie budynku usługowego dolnośląskie

„Ja również b. dziękuję. Realizacja przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Państwa pracownicy są dobrze przygotowani do wykonywania tego typu usługi. Wszystko rozpoczęło się punktualnie i zakończyło jeszcze przed czasem. Dobra współpraca z ekipą dekarzy. Wszystko na wysokim poziomie, tak jak tego oczekiwałem.”

Zadowolony klient: ocieplenie dachu skośnego dolnośląskie

„Jestem zadowolony z podjętej decyzji o współpracy z Wasza firmą (…) Już tego samego dnia poczułem że jest ciszej i szczelniej czego żadna wełna nie zapewni. W trakcie przygotowywania domu do aplikacji widać było ze sa takie miejsca w konstrukcji mojego dachu wielospadowego gdzie wełna nigdy by nie była wepchnięta a piana przynajmniej miała szanse wypełnić szczelnie skośne powierzchnie i zakamarki za murłatą. Aplikacja piany przebiegła bez komplikacji w pełni profesjonalnie, a także jakość Obsługi na etapie dogrywania umowy i terminu w pełni satysfakcjonująca. Panowie rzetelnie wykonali zlecenie tak ze odbiór odbył się na zasadzie wizualnej oceny w zasadzie bez uwag. Pracownicy mili grzeczni i cierpliwi choć warunki pracy w czasie aplikacji piany raczej mało sympatyczne. Ekipa wykonawcza budzi zaufanie, zabezpieczyła starannie tynki i otwory okienne. Cała usługa jest wykonywana bezobsługowo ze strony inwestora ( nie potrzeba wody prądu miejsca na dodatkowe materiały, rusztowań ani niczego). Moja obecność w czasie aplikacji była raczej podyktowana własną ciekawością niż koniecznością kontrolowania wykonawcy co w dzisiejszych czasach jest wartością na rynku.”

Opinia klienta: termomodernizacja dolnośląskie

„Według mojej oceny ekipa wykonała to co zostało uzgodnione. Praca została wykonana w założonym czasie. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Pozdrawiam”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie pianką pur Wrocław

„Ocieplenie dachu pianką pur wykonano prawidłowo dbając o wypełnienie wszystkich szczelin i zachowanie odpowiedniej minimalnej grubości.”

Zadowolony klient: ocieplenie pianką pur domu dolnośląskie

„Co do opinii, zgrany duet fachowców sprawnie szybko ocieplili dom można być zadowolonym, na pewno będę polecać.”

Zadowolona klientka: izolacja cieplna dachu dolnośląskie

„Efekt docieplenia jest rewelacyjny .
Ze strony wykonawcy zabezpieczenie mienia wyjątkowo staranne .
Prace przebiegały sprawnie, bez zbędnego zaangażowania z mojej strony”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie dachu dolnośląskie

„Realizacja przebiegla dobrze, Panowie spokojni i mili, Pan Adam profesjonalnie realizowal projekt”.

Opinia inwestora: ocieplenie pianką dachu dolnośląskie

„Składam podziękowania. Profesjonalne podejście do tematu. Pracownicy wiedzą, co i jak. Zgodnie z założeniami. Dekarze stanęli na wysokości zadania. Nie żałuję, że poszedłem tu na współpracę”.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności