Izolacje natryskowe i ocieplania

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów na terenie województwa opolskiego.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Zadowolony klient: izolacja cieplna domu opolskie

,,Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi chłopaki wykonali izolację szybko i profesjonalnie, na pewno będę polecała waszą firmę”.

Prywatny inwestor: ocieplenie dachu opolskie

„Usługa została wykonana prawidłowo z zachowaniem wysokiej jakości pracy i dotrzymaniem warunków dotyczących grubości warstwy natryskiwanej. Ustalony na zamówieniu termin realizacji został bezwzględnie dotrzymany. Kontakt mailowy i telefoniczny z firmą Domoterm był bez zarzutu. Przed podpisaniem umowy udzielono mi wszelkich informacji na temat technologii i zasad wykonania izolacji. Polecam firmę Domoterm”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie domu Zdzieszowice

„Izolacja wykonana starannie,czysto i profesjonalnie. Pracownicy starannie zabezpieczyli okna i drzwi , po wykonaniu izolacji posprzątali po sobie. Z wykonanej roboty jestem zadowolony.

Pozdrawiam”.

Opinia zadowolonego klienta: termoizolacja dachu pianką opolskie

„Dziękuję za współpracę .Jestem zadowolony z wykonania izolacji . Firma godna polecenia .Pozdrawiam”

Opinia klienta: ocieplenie dachu opolskie

„Chłopaki wykonali usługę perfekcyjnie. Współpraca na budowie układała się wzorowo. Zostały uwzględnione wszystkie moje uwagi i wykonano małe poprawki podczas końcowego odbioru wykonanej pracy. Z samym Kierownikiem nadzorującym prace rozmawiało mi się dość przyjemnie i z tego powodu dowiedziałem się dużo o samej piance jak i technologii jej nakładania. Zawsze miło jest porozmawiać z prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. Miejsce pracy zostało posprzątane i zostawione w stanie nienagannym. Po prostu pełen profesjonalizm. Życzyłbym sobie i innym inwestorom więcej takich ekip na budowie. Jestem przekonany, że mój wybór był w 100% trafny zarówno jeśli chodzi o technologię ocieplenia jak i firmę wykonawczą, W miarę możliwości będę polecał innym Waszą firmę.

Życzę samych sukcesów.”

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności