Izolacje natryskowe w śląskimocieplanie poddasza ocieplanie dachu ocieplanie podłogi izolacje natryskowe opolskie

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Zadowoleni klienci: termomodernizacja śląskie

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Całość inwestycji przebiegła bardzo sprawnie i w sympatycznej atmosferze. Natomiast efekt samej izolacji przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, jeśli chodzi o właściwości termoizolacyjne produktu, wreszcie poddasze stało się naprawdę użytkowe. Dlatego też polecamy Państwa produkt każdemu kto zastanawia się nad podobną inwestycją i myślę, że sami również będziemy się z Państwem w przyszłości kontaktować”.

Inwestor: termomodernizacja śląskie

„Szybko, sprawnie, dokładnie i czysto. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej termomodernizacji. Dziękuję”.

Opinia klienta: ocieplenia pianką pur śląskie

„Dziękuję za usługę – chylę czoła, wszystko profesjonalnie. Szczególne ukłony dla ekipy, po założeniu ogrzewania odezwę się w/s termowizji”.

Zadowolony inwestor: izolacja dachu śląskie

„Z realizacji zamówienia na każdym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się że zdecydowaliśmy się na Państwa Firmę. Praca (izolacja dachu) została wykonana zgodnie z umową, terminowo oraz wielką dbałością o szczegóły, a sam natrysk położony profesjonalnie i ładnie mimo trudnych dla osoby wykonującej warunków (wysoka temperatura, skosy, niewielka przestrzeń do poruszania się). Panowie pozostawili po pracy porządek. Wszystkie nasze życzenia czy prośby zostały spełnione. Kontakt i współpraca od pierwszej rozmowy telefonicznej po samą realizację sympatyczny, rzeczowy, a przede wszystkim rzetelny i uczciwy. Uważamy, że stosunek jakości do ceny wypadł dla nas bardzo korzystnie. Z przyjemnością będziemy Państwa polecać. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego:).”

Zadowolony klient: ocieplenie dachu śląskie

„Dziękuję za całość. Panowie bardzo mili i pomocni. Pracują sprawnie i szybko, ale również otwarci na pytania i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony z ocieplenia dachu. Dużo Dobrego.”

Prywatny inwestor: ocieplenie dachu w magazynie śląskie

„Z realizacji zamówienia na każdym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się że zdecydowaliśmy się na Państwa Firmę. Praca ociepleniowa została wykonana zgodnie z umową, terminowo oraz wielką dbałością o szczegóły, a sam natrysk położony profesjonalnie i ładnie mimo trudnych dla osoby wykonującej warunków (wysoka temperatura, skosy, niewielka przestrzeń do poruszania się). Panowie pozostawili po pracy porządek. Wszystkie nasze życzenia czy prośby zostały spełnione. Kontakt i współpraca od pierwszej rozmowy telefonicznej po samą realizację sympatyczny, rzeczowy, a przede wszystkim rzetelny i uczciwy. Uważamy, że stosunek jakości do ceny wypadł dla nas bardzo korzystnie. Z przyjemnością będziemy Państwa polecać. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego:)”.

Prywatny inwestor: ocieplenie pianą dachu Śląsk

„Ocieplenie pianą dachu przez firmę DOMOTERM przebiegło szybko i sprawnie. Około 230 m2 dachu ocieplili w ciągu ok. 7 godzin. Pianę nałożyli Panowie dokładnie z uwzględnieniem wszelkich zakamarków dachu. Jestem zadowolony z wykonania usługi i polecam firmę również z uwagi na udokumentowanie oferty opisem porównawczym w stosunku do innych funkcjonujących na rynku. Polecam sprawność i kulturę zespołu realizującego roboty.”

Inwestor: izolacja termiczna dachu śląskie

„Witam! Chciałabym podziękować zaprofesjonalną, miłą, i życzliwą współpracę z Państwa firmą. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy osób montujących piankę- dokładność, rzetelność, a przede wszystkim zachowany porządek po wykonaniu montażu. Państwa Firma jest godna polecenia.”

Zadowolony inwestor: termoizolacja dachu śląskie

Żory: „Jednoznacznie stwierdzam, że prace zostały wykonane z należytą starannością i z godnie z umową (…) Oświadczam, że z przyjemnościa polecam firmę DOMOTERM jako profesjonalnego wykonawcę prac termomodernizacyjnych przyszłym inwestorom.”

Zadowolony inwestor: izolacja dachu śląskie

Rybarzowic: „(…) Samodzielność w realizacji działań pracowników oraz ich wiedza i umiejętności potwierdzają działanie firmy na najwyższym poziomie. Izolacja została wykonana zgodnie z umową (…)”

Zadowolony klient: ocieplenie dachu śląskie

Tychy: „Opinia jak najbardziej pozytywna, chłopaki wiedzieli co mają robić a my staraliśmy się im nie przeszkadzać. Najważniejsze, że czuć różnicę w temperaturze po opianowaniu dachu”

Inwestor prywatny: ocieplenie dachu śląskie

,,Fachowcy bardzo fajni słyszałem , niestety nie poznałem osobiście, robota wykonana profesjonalnie ;-). Jeszcze raz bardzo dziękuje”.

Opinia klienta: ocieplenie pianką pur śląskie

,,Na temat ocieplenia dachu łatwiej będzie mi się wypowiedzieć po wprowadzeniu się do domu lub sprawdzeniu budynku kamerą termowizyjną. W tej chwili mogę napisać, że podoba mi się estetyka wykonania natrysku i czyste ściany wokół.

Nie mam żadnych zastrzeżeń do ekipy wykonawczej – wszystko poszło szybko i sprawnie”.

Zadowolony klient: izolacja termiczna dachu Tychy

„Opinia jak najbardziej pozytywna, chłopaki wiedzieli co mają robić a my staraliśmy się im nie przeszkadzać. Najważniejsze, że czuć różnicę w temperaturze po opianowaniu dachu”.

Zadowolony klient: ocieplenie domu śląskie

„Witam, od początku do końca wszystko perfekt”.

Zadowolony klient: ocieplenie pianką pur śląskie

„To ja dziękuję za sprawne wykonanie ocieplenia pianką pur. W trakcie budowy ma się do czynienia z różnymi wykonawcami i fachowcami. Ja tej podstawie mogę bez „kadzenia” powiedzieć, że Państwa firma działa naprawdę w profesjonalny sposób. Trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia zarówno do części związanej ze złożeniem zamówienia i zawarciem umowy jak i do samej realizacji prac.

Panowie przyjechali na miejsce kilkanaście minut przed umówionym czasem, najczęściej jest tak, że umówiona na konkretną godzinę ekipa zjawia się z mniejszym lub większym poślizgiem. Wszystkie czynności przebiegały sprawnie i zgodnie z ustaleniami, przed aplikacją piany zabezpieczono okna i podłogi. Panowie chętnie udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania (pewnie są przyzwyczajeni do tego, że klient patrzy na pęczniejącą pianę z wyrazem podziwu na twarzy). Izolacja została położona równo. Na prośbę ekipy, każde pomieszczenie zostało przez nas jeszcze raz obejrzane, a ewentualne ubytki wypełnione. Na koniec Panowie posprzątali i pozamiatali zbędne fragmenty piany (co w zasadzie robią wszyscy), ale oni, o dziwo zabrali śmieci ze sobą.

Reasumując, można polecać firmę Domoterm”.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności