Izolacje natryskowe i ocieplania wizolacja natryskowo wielkopolskie wielkopolskim

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów na terenie województwa wielkopolskiego.

Ocieplenie Poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Opinia klienta: ocieplenie dachu skośnego wielkopolskie

„Witam! Również dziękuje za wspólną realizacje. Co do wykonania samych prac to wszytko jak najbardziej ok. Bardzo dobra i rzeczowa obsługa. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnione co do aplikacji piany”.

Zadowolony klient: ocieplenie pianką pur domu wielkopolskie

„Witam! Również dziękuje za wspólną realizacje ocieplenia domu. Co do wykonania samych prac to wszytko jak najbardziej ok. Bardzo dobra i rzeczowa obsługa. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnione co do aplikacji piany”.

Inwestor: izolacja termiczna dachu wielkopolskie

„Prace zostały wykonane z należytą starannością i zgodnie z umową. Wykonanie izolacji termicznej dachu zostało zrobione bardzo dokładnie (…)”.

Inwestorzy: ocieplenie budynku usługowego wielkopolskie

„Usługa została wykonana prawidłowo z zachowaniem wysokiej jakości pracy i z dotrzymaniem warunków dotyczących grubości warstwy natryskiwanej oraz wszystkich punktów natryskowych (…)”.

Opinia klienta: ocieplenie pianką pur wielkopolskie

„W Niepruszewie mamy w domku 24-27C pianka izoluje rewelacyjnie”.

Opinia klienta: ocieplenie dachu Poznań

„Dziękuję za profesjonalne wykonanie usługi ocieplenia dachu, pracownicy przygotowani, zorganizowani, wszystko zostało zrealizowane zgodnie z moimi życzeniami, szybko, sprawnie, efekt końcowy robi wrażenie, prześlę kilka zdjęć, jak zrobię”.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności