Izolacje natryskowe i ocieplania w dolnośląskim

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów na terenie województwa dolnośląskiego.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Opinia klienta: ocieplenie poddasza dolnośląskie

„Domoterm to profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Bardzo dobry kontakt na etapie zapoznania z technologią. Ekspresowy termin spotkania na budowie z omówieniem szczegółów realizacji. Profesjonalnie, jasno i czytelnie przygotowana oferta. Sprawne umówienie terminu realizacji. Bardzo sympatyczna ekipa realizująca ocieplenie, która pomimo ekstremalnych warunków pogodowych z uśmiechem na ustach realizuje prace. Oprócz czysto realizacyjnych aspektów znalazł się czas aby zaspokoić moją ciekawość, co do stosowanego sprzętu i różnych aspektów technicznych. Po zakończeniu prac wszystko posprzątane. Kilka ekip z branży budowlanej było mi dane poznać, ale z takim profesjonalizmem spotkałem się pierwszy raz. Nie pozostaje nic innego, jak gorąco polecić Domoterm do realizacji ocieplenia poddasza.”

Zadowolona klientka: ocieplenie poddasza dolnośląskie

„Efekt ocieplenia poddasza jest rewelacyjny . Ze strony wykonawcy zabezpieczenie mienia wyjątkowo staranne . Prace przebiegały sprawnie, bez zbędnego zaangażowania z mojej strony.”

Inwestor prywatny: ocieplenie poddasza budynku Wrocław

„Dziękuję za współpracę. Do pracy ekipy nie mam zastrzeżeń. Ocieplenie budynku poszło sprawnie”.

Inwestor: ocieplenie poddasza dolnośląskie

„W dniu 09.03.2011 firma DOMOTERM s.c. z Raciborza wykonała izolację termiczno-akustyczną poddasza budynku mieszkalnego znajdującego się w miejscowości (…)”.

Inwestor: izolacja poddasza Wrocław

,,Jako profesor mogę powiedzieć, że wprowadzono piana szczelnie wypełniła szczeliny poddasza. Nawet najdrobniejsze. Perfekcyjna robota”.

Inwestor: ocieplenie poddasza dolnośląskie

„Brak zastrzeżeń

dobrze wykonane ocieplenie poddasza, gotów jestem polecić,

polecam więc firmę”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie poddasza Wrocław

„Owocna współpraca. Wszystko odbyło się bez zarzutu. Prędka i dobra robota „.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności