Izolacje natryskowe i ocieplania

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów na terenie województwa opolskiego.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Klienci: ocieplenie poddasza opolskie

,,Jeżeli chodzi o ekipę oraz robociznę to nie mamy żadnych zastrzeżeń”.

Zadowolony klient: izolacja cieplna poddasza opolskie

„Witam!

Chciałabym podziękować zaprofesjonalną, miłą, i życzliwą współpracę z Państwa firmą.

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy osób montujących piankę- dokładność, rzetelność, a przede wszystkim zachowany porządek po wykonaniu montażu.

Państwa Firma jest godna polecenia”.

Prywatny inwestor: ocieplenie poddasza użytkowego opolskie

” Dziękuję za profesjonalną usługę i potwierdzam bardzo dobry, zgrany zespół wykonawczy. Polecę wszystkim znajomym tak dobrą firmę. Już dwie osoby z mojego regionu są zainteresowane, życzę samych sukcesów.

Pozdrawiam”

Zadowoleni klienci: ocieplenia poddasza opolskie

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Całość inwestycji przebiegła bardzo sprawnie i w sympatycznej atmosferze.
Natomiast efekt samego ocieplenia poddasza przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, jeśli chodzi o właściwości termoizolacyjne produktu, wreszcie poddasze stało się naprawdę użytkowe.
Dlatego też polecamy Państwa produkt każdemu kto zastanawia się nad podobną inwestycją i myślę, że sami również będziemy się z Państwem w przyszłości kontaktować”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie poddasza opolskie

Usługa ocieplenia poddasza została wykonana prawidłowo z zachowaniem wysokiej jakości pracy i dotrzymaniem warunków dotyczących grubości warstwy natryskiwanej. Ustalony na zamówieniu termin realizacji został bezwzględnie dotrzymany. Kontakt mailowy i telefoniczny z firmą Domoterm był bez zarzutu. Przed podpisaniem umowy udzielono mi wszelkich informacji na temat technologii i zasad wykonania izolacji. Polecam firmę Domoterm.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności