Izolacje natryskowe w śląskimocieplanie poddasza ocieplanie dachu ocieplanie podłogi izolacje natryskowe opolskie

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Zadowolony klient: ocieplenia poddasza śląskie

„Usługa ocieplenia poddasz wykonana sprawnie i solidnie. Dziękuję i pozdrawiam”.

Zadowolony klient: Ocieplenie poddasza skośnego śląskie

„Co do opinii, zgrany duet fachowców sprawnie szybko ocieplili poddasze skośne można być zadowolonym, na pewno będę polecać”.

Opinia klienta: izolacja poddasza śląskie

„Wasza firma jest godna polecenia i będę to czynił ? Jesteście profesjonalistami począwszy od telefonu do Pani skończywszy na ‚ekipie natryskowej’, która wykonała izolację poddasza. Jestem zadowolony ?”

Zadowolony klient: ocieplenie poddasza śląskie

„Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi ocieplenia poddasza. Pracownicy na medal jak i cała firma. Z czystym sumieniem mogę polecić państwa usługi dalej. Pozdrawiam i dziękuję, miło się z państwem współpracowało”.

Zadowolony klient: ocieplenie poddasza śląskie

”Dziękuję za terminową i sprawną realizację ocieplenia poddasza. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie ale uważam z pkt widzenia oględzin wizualnych ,że praca wykonana jest profesjonalnie ,również pracownicy są wg mojej opinii kompetentni i na wszystkie postawione im pytania otrzymałem rzeczowe odpowiedzi. ”

Inwestor prywatny: ocieplenie poddasza śląskie

Radoszyce: „Dziękuję również za wykonanie ocieplenia, które zostało profesjonalnie i szybko zrealizowane . Praca ekipy ociepleniowej nie pozostawia nic do życzenia, kompetencja , skuteczność, kultura osobista – jednym słowem – ZAWODOWSTWO !!! „

Inwestor prywatny: izolacja poddasza pianką śląskie

Ciężkowice: „(…) Równocześnie stwierdzam, że posiadam już izolację pianką izolacyjną poddasza budynku mieszkalnego i potwierdzam, że izolacja się sprawdziła i umożliwiła obniżenie kosztów ogrzewanie, a w okresie letnim na poddaszu są odczuwalne niższe temperatury.”

Inwestor prywatny: ocieplenie poddasza budynku usługowego Gliwice

Gliwice: Drukarnia Sady z Krapkowic: „Usługa została wykonana prawidłowo z zachowaniem wysokiej jakości pracy (…). Przed podpisaniem umowy udzielono nam wszelkich informacji na temat technologii i zasad wykonania izolacji.”

Zadowolony klient: ocieplenie poddasza śląskie

Zadowolony klient – Konopiska „Fachowcy bardzo fajni słyszałem , niestety nie poznałem osobiście, robota wykonana profesjonalnie ;-). Jeszcze raz bardzo dziękuje .”

Inwestor: termomodernizacja poddasza śląskie

,,(…) Szczególne kwalifikacje, zdyscyplinowanie i solidność pracowników oraz wysokie kompetencje, umiejętności i dyspozycyjność kierownictwa w pełni zapewniały kontrolę i nadzór nad prowadzonymi pracami”.

Inwestor: izolacja cieplna poddasza śląskie

„Jednoznacznie stwierdzam, że prace zostały wykonane z należytą starannością i z godnie z umową (…) Oświadczam, że z przyjemnościa polecam firmę DOMOTERM jako profesjonalnego wykonawcę prac termomodernizacyjnych przyszłym inwestorom”.

Zadowolony klient: ocieplenie poddasza śląskie

,,O ekipie: profesjonalnie, sprawnie, bez problemów.
Dziękuję!”.

Inwestor: izolacja pianką poddasza śląskie

„Jeśli chodzi o ekipę to same pochwały się należą bo pomimo widocznego zmęczenia wykonali pracę bardzo solidnie i w bardzo dobrej atmosferze. Pan Adam jest bardzo sympatycznym człowiekiem jak zresztą reszta Waszej firmy. Współpraca była przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję”.

Inwestor: ocieplenie poddasza śląskie

„(…) jestem w trakcie drugiego sezonu zimowego i już mogę potwierdzić niższe zużycie energii z czego jestem niezmiernie zadowolony z ocieplenia poddasza”.

Zadowolony klient: ocieplenie poddasza śląskie

„Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Panowie z ekipy mili i konkretni.
Dziękuję i pozdrawiam”.

Opinia klienta: izolacja poddasza Rybnik

„Dziękuję za usługę – chylę czoła, wszystko profesjonalnie.

Szczególne ukłony dla ekipy,

po założeniu ogrzewania odezwę się w/s termowizji”.

Zadowolony klient: ocieplenie poddasza śląskie

„Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi ocieplenia poddasza. Pracownicy na medal jak i cała firma. Z czystym sumieniem mogę polecić państwa usługi dalej. Pozdrawiam i dziękuję, miło się z państwem współpracowało”.

Opinia klienta: izolacja poddasza śląskie

„Dziękuję za całość. Panowie bardzo mili i pomocni. Pracują sprawnie i szybko, ale również otwarci na pytania i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony. Dużo Dobrego”.

Opinia klienta: termomodernizacja śląskie

„Usługa izolacji poddasza porządna. Nic tylko czekać na zwrot kosztów z inwestycji.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam”.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności