Izolacje natryskowe i ocieplania

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów na terenie województwa opolskiego.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Prywatny inwestor: izolacja budynku użytkowego opolskie

,,Szukając najlepszego rozwiązania w dziedzinie izolacji termicznej, zdecydowałem się na technologię natryskową pianki Skuteczna IZOLACJA (…)”.

Usatysfakcjonowany inwestor: izolacja budynku opolskie

„(…) Przed podpisaniem umowy udzielono nam wszelkich informacji na temat technologii i zasad wykonania izolacji.

Poziom i fachowość wykonania izolacji skłanie mnie do rekomendacji firmy Domoterm kolejnym inwestorom”.

Inwestor: izolacja budynku usługowego opolskie

„Usługa została wykonana prawidłowo z zachowaniem wysokiej jakości pracy (…). Przed podpisaniem umowy udzielono nam wszelkich informacji na temat technologii i zasad wykonania izolacji”.

Zadowolony klient: izolacja cieplna domu opolskie

,,Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi chłopaki wykonali izolację szybko i profesjonalnie, na pewno będę polecała waszą firmę”.

Opinia klienta: izolacja pianką opolskie

,,…dziękuję za udaną współpracę i dobrze wykonaną pracę. Jestem zadowolony zarówno z izolacji jak i z obsługi i wykonawstwa :)”.

Klienci: ocieplenie poddasza opolskie

,,Jeżeli chodzi o ekipę oraz robociznę to nie mamy żadnych zastrzeżeń”.

Zadowolony klient: izolacja cieplna poddasza opolskie

„Witam!

Chciałabym podziękować zaprofesjonalną, miłą, i życzliwą współpracę z Państwa firmą.

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy osób montujących piankę- dokładność, rzetelność, a przede wszystkim zachowany porządek po wykonaniu montażu.

Państwa Firma jest godna polecenia”.

Prywatny inwestor: ocieplenie poddasza użytkowego opolskie

” Dziękuję za profesjonalną usługę i potwierdzam bardzo dobry, zgrany zespół wykonawczy. Polecę wszystkim znajomym tak dobrą firmę. Już dwie osoby z mojego regionu są zainteresowane, życzę samych sukcesów.

Pozdrawiam”

Zadowolony inwestor: izolacja cieplna opolskie

,,Dziękuję za wykonaną usługę. Cieszę się, że do realizacji i wykonania izolacji cieplnej wybrałem Państwa firmę. Ekipa, która przyjechała aby wywiązać się z umowy okazała się w pełni profesjonalną, zgraną drużyną wykonującą sumiennie obowiązki powieżone jej przez pracowadcę. Miło było oglądać ich zaangażowanie i radość z tego, że kolejny klient, którego odwiedzili bedzie mógł cieszyć się ciepłem w domu przez kolejne lata.
Podejście tych Panów do pracy poniekąd mogło by nawet wzbudzać podziw gdyż na każde zadawane pytanie portafili chętnie odpowiadać dzieląc się ze mną ogromną wiedzą. Żadne z zadanych pytań nie zostało bez odpowiedzi a każda prośba i uwaga została wysłuchana i spełniona.
Podsumowując, chciałbym podkreślić, że to jedne z najlepiej zainwestowanych pieniedzy jakie wydałem w trakcie budowy domu. Z przyjemnością zapraszam do niego znajomych, ciekawych nowej metody izolacji poddasza.
Mam nadzięję, że niedługo pojawią się zapytania dotyczace kolejnych realizacji”.

Prywatny inwestor: ocieplenie dachu opolskie

„Usługa została wykonana prawidłowo z zachowaniem wysokiej jakości pracy i dotrzymaniem warunków dotyczących grubości warstwy natryskiwanej. Ustalony na zamówieniu termin realizacji został bezwzględnie dotrzymany. Kontakt mailowy i telefoniczny z firmą Domoterm był bez zarzutu. Przed podpisaniem umowy udzielono mi wszelkich informacji na temat technologii i zasad wykonania izolacji. Polecam firmę Domoterm”.

Zadowolony inwestor: Izolacja natryskowa opolskie

„Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz doradcy handlowemu szybko oraz sprawnie przygotowałem powierzchnię pod izolację tak aby natrysk mógł zostać wykonany zgodnie ze sztuką budowlaną”.

Opinia inwestora: izolacja budynku pianką opolskie

„Co się zaś tyczy samej realizacji zlecenia to muszę przyznać, iż usługa została wykonana niezwykle fachowo, tj. starannie i sumiennie. Ponadto, pracownicy firmy okazali się osobami bardzo życzliwymi, gotowymi do udzielania dobrych porad, a przede wszystkim pracownikami wyraźnie zadowolonymi z wykonywanej pracy. Takie stosunek do pracy ( i to świadczonej w sobotnie popołudnie !) stanowi już niestety rzadkość w dzisiejszych czasach. Doświadczenie kontaktu z Państwa firmą pozostanie z całą pewnością bardzo budującym przykładem rzetelności. Serdecznie za to dziękuję !”

Zadowoleni klienci: izolacja domu opolskie

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Całość inwestycji przebiegła bardzo sprawnie i w sympatycznej atmosferze.
Natomiast efekt samej izolacji domu przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, jeśli chodzi o właściwości termoizolacyjne produktu, wreszcie poddasze stało się naprawdę użytkowe.
Dlatego też polecamy Państwa produkt każdemu kto zastanawia się nad podobną inwestycją i myślę, że sami również będziemy się z Państwem w przyszłości kontaktować”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie domu Zdzieszowice

„Izolacja wykonana starannie,czysto i profesjonalnie. Pracownicy starannie zabezpieczyli okna i drzwi , po wykonaniu izolacji posprzątali po sobie. Z wykonanej roboty jestem zadowolony.

Pozdrawiam”.

Zadowolony klient: izolacja pianką opolskie

„Ze swojej strony takze dziekuje za wykonana izolacje. Po rozmowie z osoba, ktora reprezentowala mnie na budowie moge wyrazic opinie jak najbardziej pozytywna. Pan Kazimierz powiedzial mi ze nie mozna miec zadnych zastrzezen do ekipy wykonujacej natrysk, oraz do sposobu jej wykonania. Nalezy podkreslic tutaj Panstwa profesjonalizm na kazdym z etapów od poczatku do konca realizacji. Bardzo duzo w podjeciu decyzji o izolacji pianka pomogla wizyta Pana Grzegorza na budowie, ktory udzielil szczegolowo informacji na temat izolacji, sposobu wykonania, sposobu przygotowania powierzchni do izolacji. W czasie natrysku pianki bardzo dobry kontakt z ekipa, bardzo dobre zabezpieczenie miejsca wykonywania prac (okna ) i efekt koncowy, czyli pozostawienie budowy w stanie pierwotnym, budowa czysta co niestety u wielu ekip pozostawia wiele do zyczenia”.

Opinia zadowolonego klienta: termoizolacja dachu pianką opolskie

„Dziękuję za współpracę .Jestem zadowolony z wykonania izolacji . Firma godna polecenia .Pozdrawiam”

Opinia klienta: ocieplenie dachu opolskie

„Chłopaki wykonali usługę perfekcyjnie. Współpraca na budowie układała się wzorowo. Zostały uwzględnione wszystkie moje uwagi i wykonano małe poprawki podczas końcowego odbioru wykonanej pracy. Z samym Kierownikiem nadzorującym prace rozmawiało mi się dość przyjemnie i z tego powodu dowiedziałem się dużo o samej piance jak i technologii jej nakładania. Zawsze miło jest porozmawiać z prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. Miejsce pracy zostało posprzątane i zostawione w stanie nienagannym. Po prostu pełen profesjonalizm. Życzyłbym sobie i innym inwestorom więcej takich ekip na budowie. Jestem przekonany, że mój wybór był w 100% trafny zarówno jeśli chodzi o technologię ocieplenia jak i firmę wykonawczą, W miarę możliwości będę polecał innym Waszą firmę.

Życzę samych sukcesów.”

Opinia klienta: izolacja natryskowa pianką PUR opolskie

„Dziękuję za realizację zlecenia, pracownicy profesjonalnie podeszli do pracy, nie mam żadnych zastrzeżeń.
Mogę z czystym sumieniem polecać Państwa firmę innych potencjalnym klientom.”

Inwestor prywatny: izolacja pianką Namysłów

„Szukając najlepszego rozwiązania w dziedzinie izolacji termicznej, zdecydowałem się na technologię natryskową pianki SkutecznaIZOLACJA (…)”.

Zadowoleni klienci: ocieplenia poddasza opolskie

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Całość inwestycji przebiegła bardzo sprawnie i w sympatycznej atmosferze.
Natomiast efekt samego ocieplenia poddasza przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, jeśli chodzi o właściwości termoizolacyjne produktu, wreszcie poddasze stało się naprawdę użytkowe.
Dlatego też polecamy Państwa produkt każdemu kto zastanawia się nad podobną inwestycją i myślę, że sami również będziemy się z Państwem w przyszłości kontaktować”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie poddasza opolskie

Usługa ocieplenia poddasza została wykonana prawidłowo z zachowaniem wysokiej jakości pracy i dotrzymaniem warunków dotyczących grubości warstwy natryskiwanej. Ustalony na zamówieniu termin realizacji został bezwzględnie dotrzymany. Kontakt mailowy i telefoniczny z firmą Domoterm był bez zarzutu. Przed podpisaniem umowy udzielono mi wszelkich informacji na temat technologii i zasad wykonania izolacji. Polecam firmę Domoterm.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności