Izolacje natryskowe i ocieplanie dachów

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów. Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości. Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Zadowolony inwestor: izolacja natryskowa Łódź

„Po wykonaniu usługi natychmiast odczułem komfort chłodnego poddasza nawet przy temperaturze zewnętrznej 35 st. C. Już nie mogę doczekać się zimy i niższych rachunków za ogrzewanie”.

Inwestor: izolacja natryskowa Radoszyce

„Dziękuję również za wykonanie izolacji natryskowej, która została profesjonalnie i szybko zrealizowana . Praca ekipy nie pozostawia nic do życzenia, kompetencja, skuteczność, kultura osobista – jednym słowem – ZAWODOWSTWO !!!”.

Zadowolony klient: izolacja poddasza Ostrów k. Sulęcina

„Witam serdecznie, Pełen profesjonalizm… Wszystko zgodnie z umową, punktualnie, dokładnie, grzecznie i czysto. Z czystym sumieniem będę polecał waszą firmę”.

Opinia klienta: izolacja pianką Sokołów Podlaski

„Jestem bardzo zadowolony z samej izolacji, a jeśli chodzi o Panów nakładających pianę, no cóż – pełen profesjonalizm!”.

Zadowolony klient: ocieplenie dachu Międzyrzecze

„Dziękujemy firmie DOMOTERM za profesjonalne ocieplanie dachu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług. Wasza Firma prezentuję wysoką jakość. Praca została wykonana szybko i sprawnie według wcześniej ustalonych szczegółów”.

Zadowolony inwestor: izolacja budynku Brzeziny

„Oświadczam, że polecam firmę Domoterm jako profesjonalnego wykonwacę prac izolacyjnych przyszłym inwestorom indywidualnym”.

Zadowolony inwestor: izolacja natryskowa Sucha Beskidzka

„Witam, dziękuję za współpracę wybrałem Was i się nie zawiodłem. Profesjonalna obsługa i szybkie oraz terminowe wykonanie”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie poddasza Świnna Poręba

„… Dziękuję bardzo za wykonana izolację.Jesteśmy zadowoleni i pełni optymizmu ,że pianka spełni swoją rolę jako dobre i nowoczesne ocieplenie. Pracownicy profesjonalnie wykonali swoją pracę.Starali się aby wszystko było dobrze wypianowane .Z całą szczerością polecę waszą firmę innym inwestorom.Wszystko załatwiliśmy szybko i bez problemu”.

Inwestor: izolacja pianką łódzkie

„Prace polegające na natrysku pianką SkutecznaIZOLACJA Icynene na płyty OSB zostały przeprowadzone zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem”.

Zadowoleni klienci: termomodernizacja Międzyrzecze

„Dziękujemy firmie DOMOTERM za konkretnie wykonaną pracę. Cieszymy się, że skorzystaliśmy z Państwa usług. Te są jak najlepsze. Do tego zrobiono to tak szybko! Bez żadnych poprawek. „

Opinia klienta: izolacja domu Zakopane

„1. termin wykonania ; ustalony i dotrzymany – ocena 5.
2.jakość przygotowania pracy i wykonania natrysku – ocena 5.
3. kultura osobista pracowników i podejście do pracy – ocena 5.
4.przygotowanie , zabezpieczenie miejsca natrysku i posprzątanie ; ocena 5.
5.ogólna ocena 5″.

Opinia klienta: izolacja pianką Kraków

„Dzień dobry, bardzo dziękuję za profesjonalną i sprawną realizację izolacji.
Niewiele jest firm, które tak rzetelnie i terminowo podchodzą do klienta.
Na każde moje pytanie otrzymałem wyczerpującą odpowiedź, każda umówiona wizyta była punktualna i merytoryczna, dzięki temu nie było niespodzianek przy samej realizacji izolacji.
Wykonująca ją ekipa była w pełni profesjonalna, szybka, dokładna, sprzątająca po sobie.
Mam nadzieję, że zastosowana pianka spełni moje oczekiwania”.

Inwestor: izolacja pianką Łódź

„Prace polegające na natrysku pianką SkutecznaIZOLACJA Icynene na płyty OSB zostały przeprowadzone zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem”.

Zadowolony klient: izolacja pianką poddasza Chrzanów

„Chciałbym bardzo podziękować za profesjonalne i bardzo szybkie wykonanie izolacji poddasza.
Pracownicy Państwa Firmy wykazali się wysokim profesjonalizmem, bez najmniejszych problemów udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące wykonywanych prac. Życzyłbym sobie, żeby każdy z Wykonawców w taki sposób podchodził do swojej pracy.
Widząc efekty będę polecał usługi Państwa Firmy znajomym, którzy są podobnie jak ja na etapie budowania swojego wymarzonego domu (chętni już są).
Jeszcze raz bardzo dziękuję za wykonaną pracę”.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności