Od czego zależy koszt ocieplania poddasza pianką pur

Już dziś jednoznacznie wiadomo, że pianka poliuretanowa jest znakomitym materiałem izolacyjnym i sprawdziła się na dachach i budynkach polskich inwestorów. Jest trwała i posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Wiele jest produktów PUR, ale wiodącym producentem pianki jest firma ICYNENE. Ta pianka wykorzystywana jest na całym świecie od lat 80-dziesiątych zeszłego wieku. Koszt wykonania takiej izolacji uzależniony jest od kilku czynników. Są nimi:

  1. Wielkości powierzchni do ocieplenia dachu pianką.
  2. Grubości izolacji wynikającej z projektu lub założeń inwestora.
  3. Stopnia skomplikowania konstrukcji dachu, wysokość, dostępność do powierzchni izolowanej.
  4. Aktualnej promocji – informacje o promocjach dostępne są u naszych doradców ds. izolacji natryskowych.

Ile kosztuje ocieplenie domu pianką poliuretanową? – Cennik inwestycji?

Cena uzależniona jest od wielu czynników. Firma Domoterm Izolacje Natryskowe a przede wszystkim nasi przedstawiciele, doradcy techniczno- handlowi każdy projekt analizują i podchodzą do niego w sposób indywidualny. Realizują przy tym oczekiwania i założenia naszych klientów.

Przyjeżdżają na budowę i wykonują darmowe pomiary i wycenę.

Analizując dostępne informacje w mediach masowych w zależności od zastosowanego systemu natryskowego ceny mogą kształtować  się na następującym poziomie.

Prawdopodobny podział cenowy za ocieplenie poddasza o wielkości 140-190 m2 i średnich grubościach 12-22 cm na poszczególnych województwach:

Jakość kontra Cena

W szczególności polski inwestor ma dostęp do pianek o różnej jakości. Są produkty tanie i droższe, sprawdzone i nie. Od tego jakim systemem zaizolować dach może dowiedzieć się klient od naszych specjalistów, którzy są gotowi umówić się na bezpłatny pomiar i wycenę. W szczegółach mogą przedstawić zalety i różnice poszczególnych piankach tak aby na końcu klient wybrał najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Analizując dokumentację i różnego rodzaju specjalistyczne badania sprawdzona pianka gwarantuje trwałą i niezmienną izolację na lata, raz wykonana izolacja nie będzie wymagała modernizacji ani dodatkowych interwencji naprawczych.

Pianka poliuretanowa cena m2

dolnośląskie 45 – 69 zł/m2
kujawsko-pomorskie 49 – 70 zł/m2
lubelskie 46 – 69 zł/m2
lubuskie 48 – 69 zł/m2
łódzkie 45 – 74 zł/m2
małopolskie 45 – 68 zł/m2
mazowieckie 46 – 69 zł/m2
opolskie 47 – 68 zł/m2
podkarpackie 45 – 75 zł/m2
podlaskie 44 – 70 zł/m2
pomorskie 47 – 73 zł/m2
śląskie 47 – 68 zł/m2
świętokrzyskie 45 – 70 zł/m2
warmińsko-mazurskie 49 – 76 zł/m2
wielkopolskie 48 – 75 zł/m2
zachodniopomorskie 46 – 70 zł/m2
Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności