Izolacje natryskowe w śląskimocieplanie poddasza ocieplanie dachu ocieplanie podłogi izolacje natryskowe opolskie

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Opinia klienta: izolacja poddasza śląskie

„Wasza firma jest godna polecenia i będę to czynił 😉 Jesteście profesjonalistami począwszy od telefonu do Pani skończywszy na ‚ekipie natryskowej’, która wykonała izolację poddasza. Jestem zadowolony 😉”

Zadowolony klient: ocieplenie poddasza na śląsku

„Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi ocieplenia poddasza. Pracownicy na medal jak i cała firma. Z czystym sumieniem mogę polecić państwa usługi dalej. Pozdrawiam i dziękuję, miło się z państwem współpracowało.”

Zadowolony klient: ocieplenie poddasza śląskie

”Dziękuję za terminową i sprawną realizację ocieplenia poddasza. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie ale uważam z pkt widzenia oględzin wizualnych ,że praca wykonana jest profesjonalnie ,również pracownicy są wg mojej opinii kompetentni i na wszystkie postawione im pytania otrzymałem rzeczowe odpowiedzi. ”

Inwestor prywatny: ocieplenie poddasza śląskie

Radoszyce: „Dziękuję również za wykonanie ocieplenia, które zostało profesjonalnie i szybko zrealizowane . Praca ekipy ociepleniowej nie pozostawia nic do życzenia, kompetencja , skuteczność, kultura osobista – jednym słowem – ZAWODOWSTWO !!! „

Inwestor prywatny: izolacja poddasza pianką śląskie

Ciężkowice: „(…) Równocześnie stwierdzam, że posiadam już izolację pianką izolacyjną poddasza budynku mieszkalnego i potwierdzam, że izolacja się sprawdziła i umożliwiła obniżenie kosztów ogrzewanie, a w okresie letnim na poddaszu są odczuwalne niższe temperatury.”

Inwestor prywatny: ocieplenie poddasza budynku usługowego Gliwice

Gliwice: Drukarnia Sady z Krapkowic: „Usługa została wykonana prawidłowo z zachowaniem wysokiej jakości pracy (…). Przed podpisaniem umowy udzielono nam wszelkich informacji na temat technologii i zasad wykonania izolacji.”

Zadowolony klient: ocieplenie poddasza śląskie

Zadowolony klient – Konopiska „Fachowcy bardzo fajni słyszałem , niestety nie poznałem osobiście, robota wykonana profesjonalnie ;-). Jeszcze raz bardzo dziękuje .”

darmowa wycena