Izolacje natryskowe w śląskimocieplanie poddasza ocieplanie dachu ocieplanie podłogi izolacje natryskowe opolskie

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Zadowolony inwestor: izolacja dachu śląskie

„Z realizacji zamówienia na każdym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się że zdecydowaliśmy się na Państwa Firmę. Praca (izolacja dachu) została wykonana zgodnie z umową, terminowo oraz wielką dbałością o szczegóły, a sam natrysk położony profesjonalnie i ładnie mimo trudnych dla osoby wykonującej warunków (wysoka temperatura, skosy, niewielka przestrzeń do poruszania się). Panowie pozostawili po pracy porządek. Wszystkie nasze życzenia czy prośby zostały spełnione. Kontakt i współpraca od pierwszej rozmowy telefonicznej po samą realizację sympatyczny, rzeczowy, a przede wszystkim rzetelny i uczciwy. Uważamy, że stosunek jakości do ceny wypadł dla nas bardzo korzystnie. Z przyjemnością będziemy Państwa polecać. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego:).”

Zadowolony klient: ocieplenie dachu śląskie

„Dziękuję za całość. Panowie bardzo mili i pomocni. Pracują sprawnie i szybko, ale również otwarci na pytania i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony z ocieplenia dachu. Dużo Dobrego.”

Prywatny inwestor: ocieplenie dachu w magazynie śląsk

„Z realizacji zamówienia na każdym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się że zdecydowaliśmy się na Państwa Firmę. Praca ociepleniowa została wykonana zgodnie z umową, terminowo oraz wielką dbałością o szczegóły, a sam natrysk położony profesjonalnie i ładnie mimo trudnych dla osoby wykonującej warunków (wysoka temperatura, skosy, niewielka przestrzeń do poruszania się). Panowie pozostawili po pracy porządek. Wszystkie nasze życzenia czy prośby zostały spełnione. Kontakt i współpraca od pierwszej rozmowy telefonicznej po samą realizację sympatyczny, rzeczowy, a przede wszystkim rzetelny i uczciwy. Uważamy, że stosunek jakości do ceny wypadł dla nas bardzo korzystnie. Z przyjemnością będziemy Państwa polecać. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego:).”

Prywatny inwestor: ocieplenie pianą dachu Śląsk

„Ocieplenie pianą dachu przez firmę DOMOTERM przebiegło szybko i sprawnie. Około 230 m2 dachu ocieplili w ciągu ok. 7 godzin. Pianę nałożyli Panowie dokładnie z uwzględnieniem wszelkich zakamarków dachu. Jestem zadowolony z wykonania usługi i polecam firmę również z uwagi na udokumentowanie oferty opisem porównawczym w stosunku do innych funkcjonujących na rynku. Polecam sprawność i kulturę zespołu realizującego roboty.”

Inwestor: izolacja termiczna dachu

„Witam! Chciałabym podziękować zaprofesjonalną, miłą, i życzliwą współpracę z Państwa firmą. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy osób montujących piankę- dokładność, rzetelność, a przede wszystkim zachowany porządek po wykonaniu montażu. Państwa Firma jest godna polecenia.”

Zadowolony inwestor: termoizolacja dachu śląskie

Żory: „Jednoznacznie stwierdzam, że prace zostały wykonane z należytą starannością i z godnie z umową (…) Oświadczam, że z przyjemnościa polecam firmę DOMOTERM jako profesjonalnego wykonawcę prac termomodernizacyjnych przyszłym inwestorom.”

Zadowolony inwestor: izolacja dachu śląskie

Rybarzowic: „(…) Samodzielność w realizacji działań pracowników oraz ich wiedza i umiejętności potwierdzają działanie firmy na najwyższym poziomie. Izolacja została wykonana zgodnie z umową (…)”

Zadowolony klient: ocieplenie dachu śląskie

Tychy: „Opinia jak najbardziej pozytywna, chłopaki wiedzieli co mają robić a my staraliśmy się im nie przeszkadzać. Najważniejsze, że czuć różnicę w temperaturze po opianowaniu dachu”

darmowa wycena