Izolacje natryskowe i ocieplania

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów na terenie województwa opolskiego.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Zadowolony klient: izolacja pianką opolskie

„…dziękuję za udaną współpracę i dobrze wykonaną pracę. Jestem zadowolony zarówno z izolacji jak i z obsługi i wykonawstwa :)”

Prywatny inwestor: ocieplenie poddasza użytkowego opolskie

” Dziękuję za profesjonalną usługę i potwierdzam bardzo dobry, zgrany zespół wykonawczy. Polecę wszystkim znajomym tak dobrą firmę. Już dwie osoby z mojego regionu są zainteresowane, życzę samych sukcesów.

Pozdrawiam”

Zadowolony inwestor: ocieplenie poddasza opolskie

Usługa ocieplenia poddasza została wykonana prawidłowo z zachowaniem wysokiej jakości pracy i dotrzymaniem warunków dotyczących grubości warstwy natryskiwanej. Ustalony na zamówieniu termin realizacji został bezwzględnie dotrzymany. Kontakt mailowy i telefoniczny z firmą Domoterm był bez zarzutu. Przed podpisaniem umowy udzielono mi wszelkich informacji na temat technologii i zasad wykonania izolacji. Polecam firmę Domoterm.

darmowa wycena