Ocieplanie dachu pianką PUR

Izolacja elementów dachu pianką wymaga zastosowania materiału o odpowiednim współczynniku przenikania ciepła U, wadze oraz odporności na ogień. Nasze natryski pianką H2Foam gwarantują najwyższą efektywność i bezpieczeństwo działania na długie lata.

Czym ocieplić i zaizolować dach domu?

Ze względu na walory termoizolacyjne pianka PUR świetnie nadaje się do ocieplania dachów. Jej stosowanie jest gwarantem bezpieczeństwa, minimalizujące zagrożenie spowodowane pożarem. Pianka pod działaniem wysokiej temperatury nie ulega stopnieniu, stając się solidną i sprawdzoną zaporą antyogniową. Poliuretan cechuje trwałość. Zarazem pianka poliuretanowa, składająca się przecież z otwartych komórek, zachowuje wszelkie zalety przepuszczalności. Jest niepodatna na
niekorzystne działanie wilgoci, para wodna nie skrapla się, tylko przelatuje
swobodnie przez przegrodę. Poza tym dzięki
elastyczności ten termoizolator idealnie współpracuje z konstrukcją dachu.

Najlepszy materiał izolacyjny do dachów

Perfekcyjnym sposobem jest skorzystanie z pianek poliuretanowych H2Foam kanadyjskiego producenta ICYNENE. Dostępne są na rynku od 1986 roku. Za ich sprawą w dziedzinie ocieplania i izolowaniu dachów dokonał się prawdziwy przełom. Ich skład jest rewolucyjny. Nie zawierają przecież szkodliwych dla człowieka oraz otoczenia substancji, w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów. Przeciwdziałają również rozwojowi grzybów oraz bakterii.

ocieplenie poddasza
ocieplanie poddasza ocieplanie dachu ocieplanie podłogi izolacje natryskowe

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Realizacje ociepleń dachu
Masz pytanie? Fachowa obsługa, darmowa wycena. Skontaktuj się z nami
tel.: 660 010 077


Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności