Izolacje natryskowe i ocieplanie dachów

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów. Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości. Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Zadowolony klient: izolacja poddasza Ostrów k. Sulęcina

„Witam serdecznie, Pełen profesjonalizm… Wszystko zgodnie z umową, punktualnie, dokładnie, grzecznie i czysto. Z czystym sumieniem będę polecał waszą firmę”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie poddasza Świnna Poręba

„… Dziękuję bardzo za wykonana izolację.Jesteśmy zadowoleni i pełni optymizmu ,że pianka spełni swoją rolę jako dobre i nowoczesne ocieplenie. Pracownicy profesjonalnie wykonali swoją pracę.Starali się aby wszystko było dobrze wypianowane .Z całą szczerością polecę waszą firmę innym inwestorom.Wszystko załatwiliśmy szybko i bez problemu”.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności
darmowa wycena