Izolacje natryskowe i ocieplania w dolnośląskim

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów na terenie województwa dolnośląskiego.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Opinie

Inwestor prywatny: izolacja dolnośląskie

„Dziękuję za współpracę. Do pracy ekipy nie mam zastrzeżeń. Wszystko poszło sprawnie”.

Opinia inwestora: ocieplenie pianką dachu dolnośląskie

„Ja również b. dziękuję. Ocieplenie pianką dachu przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Państwa pracownicy są dobrze przygotowani do wykonywania tego typu usługi. Wszystko rozpoczęło się punktualnie i zakończyło jeszcze przed czasem. Dobra współpraca z ekipą dekarzy. Wszystko na wysokim poziomie, tak jak tego oczekiwałem.”

Zadowolony klient: izolacja dachu dolnośląskie

„Dziękujemy za miłą i profesjonalną realizację izolacji dachu. Takich wykonawców można sobie życzyć na przyszłość, na pewno będziemy Was polecać”

Opinia klienta: ocieplenie poddasza dolnośląskie

„Domoterm to profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Bardzo dobry kontakt na etapie zapoznania z technologią. Ekspresowy termin spotkania na budowie z omówieniem szczegółów realizacji. Profesjonalnie, jasno i czytelnie przygotowana oferta. Sprawne umówienie terminu realizacji. Bardzo sympatyczna ekipa realizująca ocieplenie, która pomimo ekstremalnych warunków pogodowych z uśmiechem na ustach realizuje prace. Oprócz czysto realizacyjnych aspektów znalazł się czas aby zaspokoić moją ciekawość, co do stosowanego sprzętu i różnych aspektów technicznych. Po zakończeniu prac wszystko posprzątane. Kilka ekip z branży budowlanej było mi dane poznać, ale z takim profesjonalizmem spotkałem się pierwszy raz. Nie pozostaje nic innego, jak gorąco polecić Domoterm do realizacji ocieplenia poddasza.”

Inwestor: ocieplenie budynku usługowego dolnośląskie

„Ja również b. dziękuję. Realizacja przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Państwa pracownicy są dobrze przygotowani do wykonywania tego typu usługi. Wszystko rozpoczęło się punktualnie i zakończyło jeszcze przed czasem. Dobra współpraca z ekipą dekarzy. Wszystko na wysokim poziomie, tak jak tego oczekiwałem.”

Zadowolony klient: ocieplenie dachu skośnego dolnośląskie

„Jestem zadowolony z podjętej decyzji o współpracy z Wasza firmą (…) Już tego samego dnia poczułem że jest ciszej i szczelniej czego żadna wełna nie zapewni. W trakcie przygotowywania domu do aplikacji widać było ze sa takie miejsca w konstrukcji mojego dachu wielospadowego gdzie wełna nigdy by nie była wepchnięta a piana przynajmniej miała szanse wypełnić szczelnie skośne powierzchnie i zakamarki za murłatą. Aplikacja piany przebiegła bez komplikacji w pełni profesjonalnie, a także jakość Obsługi na etapie dogrywania umowy i terminu w pełni satysfakcjonująca. Panowie rzetelnie wykonali zlecenie tak ze odbiór odbył się na zasadzie wizualnej oceny w zasadzie bez uwag. Pracownicy mili grzeczni i cierpliwi choć warunki pracy w czasie aplikacji piany raczej mało sympatyczne. Ekipa wykonawcza budzi zaufanie, zabezpieczyła starannie tynki i otwory okienne. Cała usługa jest wykonywana bezobsługowo ze strony inwestora ( nie potrzeba wody prądu miejsca na dodatkowe materiały, rusztowań ani niczego). Moja obecność w czasie aplikacji była raczej podyktowana własną ciekawością niż koniecznością kontrolowania wykonawcy co w dzisiejszych czasach jest wartością na rynku.”

Zadowolony inwestor: izolacja domu dolnośląskie

„Realizacja izolacji domu przebiegla dobrze, Panowie spokojni i mili, Pan Adam profesjonalnie realizowal projekt”.

Inwestor: izolacja poddasza w Oławie

„Obsługa, wykonanie i osoby wzorowe. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do izolacji poddasza. Firma godna polecenia”.

Opinia klienta: termomodernizacja dolnośląskie

„Według mojej oceny ekipa wykonała to co zostało uzgodnione. Praca została wykonana w założonym czasie. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Pozdrawiam”.

Zadowolona klientka: ocieplenie poddasza dolnośląskie

„Efekt ocieplenia poddasza jest rewelacyjny . Ze strony wykonawcy zabezpieczenie mienia wyjątkowo staranne . Prace przebiegały sprawnie, bez zbędnego zaangażowania z mojej strony.”

Inwestor prywatny: ocieplenie poddasza budynku Wrocław

„Dziękuję za współpracę. Do pracy ekipy nie mam zastrzeżeń. Ocieplenie budynku poszło sprawnie”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie pianką pur Wrocław

„Ocieplenie dachu pianką pur wykonano prawidłowo dbając o wypełnienie wszystkich szczelin i zachowanie odpowiedniej minimalnej grubości.”

Inwestor: izolacja natryskowa Wrocław

„Realizacja została wykonana zgodnie z umową. Izolacja natryskowa została wykonana zgodnie z dokumentacją i sztuką budowlaną. (…) Rekomendowana firma wykonuje roboty stosując najnowocześniejsze technologie i sprzęt co znacznie podnosi standard wykonywanej usługi (…)”

Opinia klienta: izolacja pianką dolnośląskie

„Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi chłopaki wykonali izolację szybko i profesjonalnie, na pewno będę polecał waszą firmę.”

Zadowolony klient: ocieplenie pianką pur domu dolnośląskie

„Co do opinii, zgrany duet fachowców sprawnie szybko ocieplili dom można być zadowolonym, na pewno będę polecać.”

Inwestor: ocieplenie poddasza dolnośląskie

„W dniu 09.03.2011 firma DOMOTERM s.c. z Raciborza wykonała izolację termiczno-akustyczną poddasza budynku mieszkalnego znajdującego się w miejscowości (…)”.

Zadowolony klient: izolacja natryskowa Radków

,,Ekipa dotarła na czas. Wykonanie izolacji natryskowej bez zarzutów. Zadowolony jestem i moja rodzina. Polecam innym!”.

Zadowolony inwestor: izolacja budynku Świdnica

„Według mojej oceny ekipa wykonała to co zostało uzgodnione. Praca została wykonana w założonym czasie. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

Pozdrawiam”.

Zadowolona klientka: izolacja cieplna dachu dolnośląskie

„Efekt docieplenia jest rewelacyjny .
Ze strony wykonawcy zabezpieczenie mienia wyjątkowo staranne .
Prace przebiegały sprawnie, bez zbędnego zaangażowania z mojej strony”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie dachu dolnośląskie

„Realizacja przebiegla dobrze, Panowie spokojni i mili, Pan Adam profesjonalnie realizowal projekt”.

Opinia klienta: izolacja natryskowa Wrocław

„Fachowcy przybyli na czas. Najpierw skonsultowali ze mną ważne sprawy a potem zaraz wzieli sie do pracy. Na efekty dlugo nie czekalem. Pelne zadowolenie:) „.

Inwestor: izolacja poddasza Wrocław

,,Jako profesor mogę powiedzieć, że wprowadzono piana szczelnie wypełniła szczeliny poddasza. Nawet najdrobniejsze. Perfekcyjna robota”.

Opinia klienta: izolacja pianką dolnośląskie

„Domoterm to profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Bardzo dobry kontakt na etapie zapoznania z technologią. Ekspresowy termin spotkania na budowie z omówieniem szczegółów realizacji. Profesjonalnie, jasno i czytelnie przygotowana oferta. Sprawne umówienie terminu realizacji. Bardzo sympatyczna ekipa realizująca ocieplenie, która pomimo ekstremalnych warunków pogodowych z uśmiechem na ustach realizuje prace. Oprócz czysto realizacyjnych aspektów znalazł się czas aby zaspokoić moją ciekawość, co do stosowanego sprzętu i różnych aspektów technicznych. Po zakończeniu prac wszystko posprzątane. Kilka ekip z branży budowlanej było mi dane poznać, ale z takim profesjonalizmem spotkałem się pierwszy raz. Nie pozostaje nic innego, jak gorąco polecić Domoterm do realizacji ocieplenia”.

Opinia inwestora: ocieplenie pianką dachu dolnośląskie

„Składam podziękowania. Profesjonalne podejście do tematu. Pracownicy wiedzą, co i jak. Zgodnie z założeniami. Dekarze stanęli na wysokości zadania. Nie żałuję, że poszedłem tu na współpracę”.

Inwestor: ocieplenie poddasza dolnośląskie

„Brak zastrzeżeń

dobrze wykonane ocieplenie poddasza, gotów jestem polecić,

polecam więc firmę”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie poddasza Wrocław

„Owocna współpraca. Wszystko odbyło się bez zarzutu. Prędka i dobra robota „.

Opinia inwestora: izolacja dolnośląskie

„Także i ja dziękuję. Państwa fachowcy są dobrze przygotowani do wykonywania tego typu usługi. Wszystko rozpoczęło się punktualnie i zakończyło jeszcze przed planowym czasem zakończenia. Wyśmienita współpraca z ekipą dekarzy. Praca wykonana na najwyższym poziomie, czego się spodziewałam.”

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności