Zadowolony klient - Konopiska

„Fachowcy bardzo fajni słyszałem , niestety nie poznałem osobiście, robota wykonana profesjonalnie ;-). Jeszcze raz bardzo dziękuje .”

Zadowolony klient - Rudy woj. śląskie

„Na temat izolacji łatwiej będzie mi się wypowiedzieć po wprowadzeniu się do domu lub sprawdzeniu budynku kamerą termowizyjną. W tej chwili mogę napisać, że podoba mi się estetyka wykonania natrysku i czyste ściany wokół.

Nie mam żadnych zastrzeżeń do ekipy wykonawczej – wszystko poszło szybko i sprawnie.”

Zadowolony klient - Wysoka k.Olesna

„Jeżeli chodzi o ekipę oraz robociznę to nie mamy żadnych zastrzeżeń.”

Zadowolony klient - Górki ( woj. opolskie)

„…dziękuję za udaną współpracę i dobrze wykonaną pracę. Jestem zadowolony zarówno z izolacji jak i z obsługi i wykonawstwa :)”

Zadowolony klient - Radkow

„Co do opinii, zgrany duet fachowców sprawnie szybko można być zadowolonym,na pewno będę polecać.”

Zadowolony klient - Lipin

„Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi chłopaki wykonali izolację szybko i profesjonalnie, na pewno będę polecał waszą firmę.”

Zadowolony klient - Pietrzykowice

„O ekipie: profesjonalnie, sprawnie, bez problemów.
Dziękuję!”

Zadowolony inwestor - Warszawa

„Państwa pracownicy bardzo profesjonalni i sympatyczni – inne firmy powinny Państwu zazdrościć:)
Będziemy polecać!”

Zadowolony klient - Radlin

” Witam, od początku do końca wszystko perfekt.”

Zadowolony klient - Tychy

„Opinia jak najbardziej pozytywna, chłopaki wiedzieli co mają robić a my staraliśmy się im nie przeszkadzać. Najważniejsze, że czuć różnicę w temperaturze po opianowaniu dachu”

Zadowolony inwestor - Świnna Poręba

„…Dziękuję bardzo za wykonana izolację.Jesteśmy zadowoleni i pełni optymizmu ,że pianka spełni swoją rolę jako dobre i nowoczesne ocieplenie. Pracownicy profesjonalnie wykonali swoją pracę.Starali się aby wszystko było dobrze wypianowane .Z całą szczerością polecę waszą firmę innym inwestorom.Wszystko załatwiliśmy szybko i bez problemu.”

Zadowolony klient - Marki

„…Wasza ekipa to naprawdę profesjonalny i zgrany zespół .Pierwsze co mnie pozytywnie zaskoczyło to punktualność (miałem już do czynienia z tzw. profesjonalistami tak więc wiem co mówię). Po przyjechaniu panowie poinformowali mnie co po kolei będą robić (z uśmiechem na ustach) po czym przystąpili do zapowiedzianych działań. Sam natrysk pianki nie trwał długo w między czasie pracownicy powiedzieli że jeśli zobaczę gdzieś braki w dotrysku to żebym bez skrupułów im o tym powiedział ( uśmiech). Po wykonanej pracy przepatrzyliśmy komisyjnie metr po metrze celem sprawdzenia .Tak więc mogę powiedzieć współpraca z Domotermem była profesjonalnie zorganizowana i przeprowadzona. Mam nadzieję że pianka będzie również profesjonalnie się zachowywać”.

darmowa wycena