Zadowoleni klienci: termomodernizacja śląskie

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Całość inwestycji przebiegła bardzo sprawnie i w sympatycznej atmosferze. Natomiast efekt samej izolacji przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, jeśli chodzi o właściwości termoizolacyjne produktu, wreszcie poddasze stało się naprawdę użytkowe. Dlatego też polecamy Państwa produkt każdemu kto zastanawia się nad podobną inwestycją i myślę, że sami również będziemy się z Państwem w przyszłości kontaktować”.

Zadowolony inwestor: izolacja natryskowa Łódź

„Po wykonaniu usługi natychmiast odczułem komfort chłodnego poddasza nawet przy temperaturze zewnętrznej 35 st. C. Już nie mogę doczekać się zimy i niższych rachunków za ogrzewanie”.

Inwestor: izolacja termiczna dachu Warszawa
Inwestor z Warszawy „Obsługa sympatyczna i rzeczowa. Potwierdziła się opinia innych inwestorów, które czytałem na internecie. Panowie byli punktualni i wykonali prace ok.”
Inwestor: izolacja natryskowa Radoszyce

„Dziękuję również za wykonanie izolacji natryskowej, która została profesjonalnie i szybko zrealizowana . Praca ekipy nie pozostawia nic do życzenia, kompetencja, skuteczność, kultura osobista – jednym słowem – ZAWODOWSTWO !!!”.

Zadowolony klient: izolacja poddasza Ostrów k. Sulęcina

„Witam serdecznie, Pełen profesjonalizm… Wszystko zgodnie z umową, punktualnie, dokładnie, grzecznie i czysto. Z czystym sumieniem będę polecał waszą firmę”.

Opinia klienta: izolacja pianką Sokołów Podlaski

„Jestem bardzo zadowolony z samej izolacji, a jeśli chodzi o Panów nakładających pianę, no cóż – pełen profesjonalizm!”.

Zadowolony klient: ocieplenie dachu Międzyrzecze

„Dziękujemy firmie DOMOTERM za profesjonalne ocieplanie dachu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług. Wasza Firma prezentuję wysoką jakość. Praca została wykonana szybko i sprawnie według wcześniej ustalonych szczegółów”.

Opinia klienta: ocieplenie pianką pur mazowieckie

„Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi ocieplenia pianką. Zobaczymy jak produkt się sprawdzi w przyszłym okresie zimowym:) Co do pracowników – jestem pod dużym wrażeniem zarówno jeśli chodzi o profesjonalizm w pracy ale także kulturę osobistą. Panowie odpowiadali na wszystkie zadane pytania i starali się aby plac pracy wyglądał czysto i schludnie. ogólna ocena 10 na 10 :)”.

Inwestor: izolacja budynku mazowieckie

„Zadowolony, pracownicy porządni, izolacja budynku dobra, wszystko ok. Pozdrawiam”.

Zadowolony klient: ocieplenie pianką pur mazowieckie

„Krótkie podsumowanie Waszej ekipy: ekipa przybyła na miejsce nawet przed czasem 🙂 piana położona solidnie oraz dokładnie bez stwierdzonych wad lub uchybień 🙂 szef ekipy bardzo fachowy oraz kontaktowy 🙂 ekipa po zakończeniu prac posprzątała teren inwestycji 🙂 więc same plusy 🙂 (…)”.

Opinia klienta: ocieplenie poddasza mazowieckie

„Dziękuję, w sprawie wykonania – chłopaki bardzo fachowi, robili dokładnie, machali szabelką przez dzień cały, potem jeszcze przejrzeli ze mną każde pomieszczenie i nanieśli poprawki. Jutro zajadę na budowę i zobaczę jak to wygląda świeżym okiem.”

Inwestor prywatny: ocieplenie poddasza Warszawa

„Państwa pracownicy bardzo profesjonalni i sympatyczni – inne firmy powinny Państwu zazdrościć:) Będziemy polecać!”.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Domoterm 2018 | Polityka prywatności
darmowa wycena